RADOSNE ŚWIĘTOWANIE DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

12 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Galowe stroje uczniów, życzenia, uśmiechy i kwiaty były podziękowaniem dla pracowników Szkoły za ich zaangażowanie, wyrozumiałość i troskę o rozwój każdego dziecka. Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Sylwii Walenciak przygotował okolicznościowy apel, podczas którego pracownikom Szkoły udzielono zabawnych nagan – oczywiście sformułowanych z uczniowskiej perspektywy i z przymrużeniem oka. Nie zabrakło piosenek, ciepłych życzeń i pięknych róż dla obecnych i emerytowanych pracowników Szkoły oraz dla przedstawicieli Rady Rodziców. Dzięki Samorządowi Uczniowskiemu na grobach zmarłych pracowników zapłonęły znicze – symboliczny znak pamięci. Życzenia szkolnej społeczności złożyła również Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Anna Szyrmer, która podkreśliła ważność nauczyciela w życiu młodego człowieka. Pani Dyrektor Alina Żalik przekazała życzenia od Pana Burmistrza Stanisława Glapiaka i w ciepłych słowach podziękowała wszystkim pracownikom za solidną pracę i troskę o dobro uczniów oraz Szkoły. Nagrodziła wyróżniających się pracowników i zaprosiła wielopokoleniową kadrę Szkoły do pamiątkowej fotografii. Ten świąteczny dzień to miła odskocznia od niełatwej, wymagającej i bardzo odpowiedzialnej pracy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »