VB W JEZIORKACH

Uczniowie klasy Vb popołudnie 1 października pod opieką rodziców i wychowawczyni spędzili w Jeziorkach. Mieli dojechać tam rowerami, niestety deszcz pokrzyżował ich plany, dlatego przemieścili się autobusem. Choć pogoda nie sprzyjała, czas spędzili aktywnie i na świeżym powietrzu. Ścieżki w urokliwym parku posłużyły im nie tylko do spacerowania, ale również za trasę przełajowego biegu. Przypomnieli sobie chyba wszystkie zabawy ruchowe z czasów przedszkola i choć są sporo starsi, bawili się doskonale. Przez prawie dwie godziny poznawali zalety rekreacyjnej jazdy konnej. Każdy uczeń miał możliwość pokonać w ujeżdżalni kilka okrążeń na końskim grzbiecie. Wszyscy podziwiali też umiejętności koleżanki - Kasi, która od trzech lat trenuje jazdę konną. Dziewczyny podczas wyjazdu z okazji Dnia Chłopca gromko odśpiewały kolegom „Sto lat”, złożyły życzenia i wręczyły upominki. Ten wyjazd dla uczniów Vb był nagrodą za ubiegłoroczne zwycięstwo w konkursie SUPERKLASA.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »