Gościmy

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas2209544

Śnieg

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE "CZEŚĆ, EUROPO!"

22 lipca organizatorzy II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Cześć, Europo!”  ogłosili wyniki tegorocznych (utrudnionych przez pandemię) zmagań. Wśród 165 zgłoszonych projektów były zrealizowane w naszej Szkole „Targi turystyczne”. Jury wskazało 7 finalistów i 17 wyróżnionych. Działania Leny Kaczmarek, Alicji Szyrmer i Amelii Wieczorek, wspieranych przez Wiktorię Gawron, Samorząd Uczniowski i szkolny wolontariat adresowane do najstarszych przedszkolaków i wszystkich uczniów zostały zauważone i nagrodzone wyróżnieniem. Realizacja projektu była cennym doświadczeniem dla organizatorek i ciekawą lekcją dla wszystkich uczestników Targów turystycznych.
Dziewczętom i ich opiekunkom: P.S.Walenciak i A.Poprawskiej serdecznie gratulujemy, a wszystkim zaangażowanym w projekt Wychowawcom i  uczniom raz jeszcze dziękujemy.

Informacja o Targach Turystycznych na stronie Szkoły:
http://zskakolewo.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2796&Itemid=1

Link do konkursowej prezentacji zdjęć: https://docs.google.com/presentation/d/1vA0p8AONFgkujKJLT6y9RjaNalHPEEfPz_eEX-DhtBA/edit?usp=sharing


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »