Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas2209565

Śnieg

PODSUMOWANIE KONKURSÓW BIBLIOTECZNYCH

Drodzy Uczniowie!

Poniżej przedstawiam Wam prace plastyczne przesłane na konkursy zorganizowane przez bibliotekę szkolną w okresie kształcenia na odległość. Informuję, że wszystkie nadesłane prace zwyciężyły i zostały nagrodzone. Wręczenie dyplomów i nagród książkowych nastąpi w nowym roku szkolnym. Uczniom, którzy wzięli udział w konkursach, serdecznie gratuluję i dziękuję, a pozostałych uczniów zapraszam do udziału w nowych konkursach czytelniczych.

Prace konkursowe klas I-III "Mój książkowy przyjaciel".

Prace konkursowe klas IV-V "Przeczytaj mnie - sleeveface w bibliotece szkolnej".

Prace konkursowe klas VI-VII "Blackout poetry - tworzymy poezję".

Prace konkursowiczów będzie można podziwiać na szkolnym fb.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »