Gościmy

Odwiedza nas 2 gości

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas2215037

Śnieg

LAUREACI XXIV KONKURSU WIEDZY O WIELKOPOLSCE

W czwartek 5 marca w naszej Szkole odbył się etap powiatowy XXIV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Wzięło w nim udział 49 uczniów z klas III-VIII szkół podstawowych powiatu leszczyńskiego, którzy w sali gimnastycznej przez 45 minut odpowiadali pisemnie na pytania zawarte w testach – dla każdego poziomu były inne pytania, bo i zakres wiedzy do opanowania był różny. Uczestników zmagań wiedzy o Wielkopolsce powitała Pani Wicedyrektor Cecylia Glapiak. Słowa podziwu za udział w konkursie i kilka słów zachęty wygłosił wicestarosta powiatu Pan Maciej Wiśniewski. Bardzo miłą niespodzianką były upominki ufundowane przez burmistrza gminy Osieczna Pana Stanisława Glapiaka, które uczestnikom konkursu przywiózł sekretarz gminy Pan Sławomir Kosmalski. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »