Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas2215050

Śnieg

TURNIEJ PIŁKARSKI KLAS I-III O PUCHAR BURMISTRZA GMINY OSIECZNA

Uczniowie klas I – III niedzielny poranek 8 marca rozpoczęli na sportowo. O godzinie 9.00 pięć drużyn spotkało się na parkiecie sali gimnastycznej, aby walczyć w Turnieju Piłkarskim o Puchar Burmistrza Gminy Osieczna. Po przydzieleniu koszulek z barwami drużyn rozpoczęły się rozgrywki. Odbyło się 10 meczów, podczas których piłkarze wykazali się ogromnymi umiejętnościami i wolą walki. Do boju kibicowali koleżanki i koledzy z klasy, wychowawczynie, rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i bliscy zawodników. Na tę okazję przygotowano specjalne banery i radosne okrzyki. Emocji było co niemiara. W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce i puchar Burmistrza wywalczyła drużyna z klasy III a. Drugie miejsce zajął zespół z klasy II a, przegrywając jednym punktem ze zwycięzcami. Zaszczytne trzecie miejsce zajęli zawodnicy z klasy III b. Drużyna niebieskich z klasy I a stanęła poza podium, na czwartym miejscu, a zawodnicy z I b zdobyli piątą lokatę. Wszyscy otrzymali piękne medale, puchary i piłki. Król strzelców, który wbił aż 8 bramek, Norbert Jabłoński otrzymał piękną statuetkę. Jedynej dziewczynie, zawodniczce z klasy III b - Aleksandrze Jędrzychowskiej z okazji Dnia Kobiet wręczono najnowszy model piłki. Na zakończenie kibicujące dzieci otrzymały turniejowe medale. Miłym akcentem spotkania była możliwość skosztowania ciasta przygotowanego przez rodziców.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »