TURNIEJOWA SOBOTA

22 lutego o godz. 9 00 rozpoczął się XXIV Memoriał im. Darka Borowczyka. Ośmioosobowe drużyny z klas IV, V i VI rywalizowały ze sobą w dwóch grupach. Po zaciętej grze I miejsce wywalczyła klasa VIa, II miejsce – Vc, III miejsce – VIb, IVmiejsce – Vb, VI miejsce – VIc, VII miejsce – IVa. Tytuł króla strzelców zdobył zawodnik klasy VIa – Maciej Masztalerz, który otrzymał w nagrodę pamiątkową statuetkę.

Po młodszych koleżankach i kolegach na parkiecie pojawili się uczniowie klas VII i VIII, którzy wzięli udział w III Memoriale Piłki Nożnej im. Ireneusza Mikołajczaka o Puchar Burmistrza Gminy Osieczna. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. I miejsce wywalczył zespół klasy VIIa, II miejsce zdobyła reprezentacja klasy VIIIa, III miejsce – VIIIb, a IV miejsce – VIIb. Królem strzelców został uczeń klasy VIIa – Eryk Komorowicz

Wszyscy zawodnicy dostali od organizatorów okolicznościowe, kolorowe koszulki i pamiątkowe medale, najlepsi także puchary, a każda drużyna otrzymała piłkę. Nagrody wręczali Burmistrz Gminy Osieczna –P.S.Glapiak, krewni Darka Borowczyka i Ireneusza Mikołajczaka, sędzia turniejów – Pan Krzysztof Parzy i Panie Wicedyrektor: C.Glapiak oraz B.Kaczmarek-Kryś. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »