INTEGRACJA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO I WOLONTARIATU

Samorząd Uczniowski i Wolontariusze szkolne walentynki zakończyli NOCĄ INTEGRACJI, a ten wieczór zgodziły się z nimi spędzić Panie: Cecylia Glapiak, Anna Poprawska i Sylwia Walenciak. Na początku wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni przez P. Annę Poprawską do wspólnej zabawy, która pozwoliła lepiej się im poznać oraz zmusiła uczestników do trudnej, ale bardzo ważnej w życiu sztuki autoprezentacji. Nie zabrakło oczywiście nocnych rozmów przy herbacie i popcornie oraz atrakcji, które sprawiły, że w szkolnym patio mimo późnych godzin mało kto spał. Głównym celem spotkania było jednak przygotowanie „nocnych marków” do udziału w konkursie „CZEŚĆ, EUROPO!”. Zespół konkursowy tworzą Lena Kaczmarek, Amelia Wieczorek i Alicja Szyrmer, które działać będą pod opieką P. Anny Poprawskiej i P. Sylwii Walenciak. W sobotę, po rannych porządkach wszyscy opuścili Szkołę w przeświadczeniu, że można spędzić pożytecznie czas nawet bez telefonów komórkowych. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »