TRAMPOLINOWE SZALEŃSTWO

Popołudnie 3 października uczniowie klas V pod okiem Pań wychowawczyń spędzili w leszczyńskim Jump Parku. Dla klasy Va wyjazd był nagrodą za ubiegłoroczne zwycięstwo w konkursie o miano Superklasy, dla wszystkich uczniów okazją do integracji, wspaniałej zabawy, bardzo aktywnego spędzenia czasu wolnego i pozbycia się nadmiaru energii.
Na początku instruktorzy omówili zasady korzystania z atrakcji Jump Parku, zwrócili uwagę na konieczność dbania o bezpieczeństwo własne i innych oraz przeprowadzili rozgrzewkę. Później uczniowie skakali, pokonywali tory przeszkód, grali w siatkówkę, rzucali do kosza, ćwiczyli równowagę i robili salta, wskakując do piankowego basenu. Uśmiechy nie znikały z twarzy, więc wyjazd można uznać za udany.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »