MAMOM W PODZIĘCE

Czwartoklasiści tuż przed Dniem Matki na lekcjach języka polskiego uczyli się redagować życzenia – płynące z serca, oryginalne, ładne i poprawne. Uczniowie klasy IV a dzięki Pani Magdalenie Kanikowskiej mieli okazję własnoręcznie wykonać dla swoich mam okolicznościowe laurki. Pracowali nad nimi z dużym zaangażowaniem i bardzo starannie. Takie prezenty – dowód wdzięczności  za opiekę, wsparcie i miłość – z pewnością bardzo ucieszyły wszystkie obdarowane mamy.
Pani M.Kanikowska przygotowała dla dzieci nie tylko potrzebne materiały, ale również pomysłowe zakładki do książek. Będą idealne na wakacyjne czytanie!
Uczniowie bukietem tulipanów podziękowali cioci Mateusza za poświęcony im czas i pomoc w przygotowaniu niespodzianki dla mam.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »