ŚREMSONG 2019

W dniach od 17 do 26 maja odbył się XXVIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej „ŚREMSONG”. W auli Katolickiego Centrum Kultury i Edukacji w Śremie zaprezentowało się 746 wykonawców z całej Polski. W Śremie odbyła się „inna” lekcji religii – lekcja religii w piosence. Najważniejsze w tej katechezie było spotkanie dzieci i młodzieży. W Przeglądzie mógł uczestniczyć każdy, kto chciał wyśpiewać coś ważnego o życiu, wierze, nadziei i miłości. Naszą Szkołę reprezentowali: Alan Biderman, Oliwia Borowczyk oraz Anna Katarzyńska. Młodzi wokaliści zaprezentowali się bardzo pięknie. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki od organizatorów Przeglądu. Cieszymy się, że Oliwia, Ania oraz Alan zostali nagrodzeni i otrzymali tytuł laureata tegoż Przeglądu. Pięknie dziękujemy za godne  reprezentowanie naszej Szkoły i gratulujemy bardzo udanego występu. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »