WIECZÓR POETYCKI

17 maja o 16.30 w szkolnej bibliotece rozpoczął się wieczór poetycki zorganizowany przez Marię Owsianną. Było to finalne działanie zajęć tutoringowych, w których uczennica kl. 3ga uczestniczyła. Maria opowiedziała o początkach pisania i o tym, co ją inspiruje, wyjaśniła metafory, których użyła w swoich wierszach, zinterpretowała motyw graficzny wykorzystany w zaproszeniu na spotkanie, kilka ulubionych utworów przeczytała. Obecni na wieczorku poetyckim mieli okazję poznać wypływającą z emocji twórczość Marysi i jej wyjątkową wrażliwość. Pięknym dopełnieniem prowadzonej przez P. Annę Poprawską rozmowy o poezji był zaśpiewany i zagrany na gitarze przez Ninę Żalik utwór zespołu Stare Dobre Małżeństwo pt. „Czarny blues o czwartej nad ranem”.
Wszystkim obecnym na spotkaniu dziękujemy za poświęcenie czasu w piątkowe popołudnie, Marii gratulujemy i życzymy rozwijania talentu.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »