PROJEKT LITERACKO - PLASTYCZNY "WIERSZE NATALII USENKO"

Uczniowie klas I – III brali udział w Projekcie literacko - plastycznym „Wiersze Natalii Usenko”. Podczas zajęć poznali biografię i twórczość autorki. Wykonali piękne prace plastyczne do wybranych utworów, które podlegały ocenie. Zgłębiali tajniki pięknej recytacji, by w piątek 10 maja zaprezentować wybrane wiersze. Dzieci wspaniale recytowały pełne humoru utwory poetki. Prezentacje uczniów oceniała komisja, którą tworzyły Panie: dyrektor Alina Żalik, wicedyrektor Cecylia Glapiak i Anna Poprawska. Prace plastyczne oceniły Panie Eliza Kosmalska, Ewa Łapawa i Donata Szymańska. Suma punktów za oba zadania zadecydowała o zwycięstwie. Pierwsze miejsce zajęła Maja Weiss – uczennica klasy III a. Na drugim miejscu uplasowała się Julia Rudzińska z klasy I a, a na trzecim – Martyna Rachmajda z klasy II a. Wyróżnienia otrzymali Jagoda Fiszer z klasy II a oraz Alan Biderman i Aleksandra Girtler z klasy III a. Zajęcia w ramach projektu prowadziła Pani Ewa Maśląka. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »