NOC INTEGRACJI KLAS CZWARTYCH

5 października uczniowie klas IVa, IVb i IVc wzięli udział w Nocy Integracji, podczas której m.in. oglądali filmy. Były wśród nich m.in. „Minionki”, „Epoka lodowcowa 4. Wędrówka kontynentów”, „Opowieści z Narnii. Podróż Wędrowca do Świtu”, „Legendy sowiego królestwa- Strażnicy GaHoole”. W przerwach wolontariusze z Samorządu Uczniowskiego: Wiktoria Gawron, Alicja Szyrmer, Zuzanna Maćkowiak, Mateusz Szramiak i Adrian Szramiak zadbali o ciepłe napoje oraz wsparli dodatkowe działania wychowawców klas czwartych, m.in. tańcząc z czwartoklasistami makarenę i układ do piosenki „YMSE”. Po północy odbyły się zawody sportowe: wyścigi rzędów i rzuty do kosza (mistrzem został Michał Gimziński z kl. IVa), a na zakończenie rozegrano mecz integracyjny w dwa ognie. O 7.00 zmęczonych, lecz zadowolonych i pełnych wrażeń czwartoklasistów odebrali rodzice. Wcześniej jednak uczniowie zadbali o to, by za całonocną opiekę podziękować Paniom: Elizie Kosmalskiej, Sylwii Walenciak i Agnieszce Andrzejewskiej-Śmiejczak oraz wolontariuszom. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »