ŚREMSONG 2018

W dniach od 18 do 27 maja odbył się XXVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej „ŚREMSONG”. W auli Katolickiego Centrum Kultury i Edukacji w Śremie zaprezentowało się 843 wykonawców z całej Polski. Naszą Szkołę reprezentowały następujące osoby:
- Alan Biderman - „Wśród tylu dróg”,
- Lena Kaczmarek – „Ogarnij mnie, Płomieniu”,
- Angelika Chwastyniak – „Pasja miłości”,
- Anna Katarzyńska – „Unosisz mnie”,
- Zuzanna Małecka, Angelika Cicha – „Ty tylko mnie poprowadź”,
- Nina Żalik – „Wieża modlitwy”,
- Ewa Nowaczyk – „Nasz Bóg”.
Młodzi wokaliści zaprezentowali się bardzo pięknie i otrzymali gromkie brawa od bardzo licznie zgromadzonej publiczności. Ponadto wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki od organizatorów Festiwalu. Miło poinformować, że Anna Katarzyńska, Zuzanna Małecka, Angelika Cicha oraz Nina Żalik otrzymały tytuł laureata tegoż Przeglądu. Anna Katarzyńska została również zaproszona do wzięcia udziału w uroczystym Koncercie Galowym „W hołdzie św. Janowi Pawłowi II”. Uczniom i Panu Dominikowi Nowackiemu pięknie gratulujemy bardzo udanego występu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »