APEL IIA "WITAJ, WIOSNO!"

Pod hasłem „Witaj, Wiosno!” klasa IIa pod kierunkiem wychowawczyni P.Agnieszki Andrzejewskiej –Śmiejczak przygotowała słowno-muzyczno-taneczny apel. Rodziców i dziadków oraz grupy przedszkolne i klasy I-III Szkoły Podstawowej powitała Pani Dyrektor Alina Żalik. Następnie uczniowie klasy IIa przedstawili krótką inscenizację o tym, jak wiosną zachowują się rośliny i zwierzęta, wcielili się w ich role, recytowali krótkie wierszyki i śpiewali piosenki o tematyce wiosennej. Ponadto ukazali, jak zwierzęta i kwiaty potrafią cieszyć się z nadejścia wiosny, wykonując na zakończenie „Taniec na łące”. Rodzice i dziadkowie nie ukrywali dumy i zadowolenia z gry aktorskiej swoich dzieci. Gromkimi brawami podziękowali im za dostarczenie wielu wrażeń i wzruszeń. Pani Wicedyrektor Barbara Kaczmarek-Kryś pochwaliła pracowitość oraz  zaangażowanie uczniów i życzyła wszystkim korzystania ze słonecznych, ciepłych, pełnych energii wiosennych dni.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »