SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ W III B
Po styczniowym spotkaniu z cyklu „Nasza Szkoła czyta dzieciom”, na którym to sami trzecioklasiści prezentowali przygotowane w domu fragmenty książki Marcina Pałasza „Sposób na Elfa”, przyszedł czas na zaproszenie kolejnego gościa. Po feriach, 26 lutego, odwiedziła uczniów klasy III b Pani Patrycja Serafinowska, która przeczytała dzieciom fragment książki Elżbiety Zubrzyckiej „Maruder i Pogódek na wakacjach”. Opowieść o dwóch chłopcach, którzy wraz z rodzicami wyjechali na pełne przygód ferie, pokazała, że to, czy jesteśmy szczęśliwi, czy nieszczęśliwi, w dużym stopniu zależy od nas samych i od naszego sposobu myślenia. Dzieci podziękowały mamie Pawła za dobrą zabawę podczas słuchania i stwierdziły, że zdecydowanie wolą Pogodka, który nigdy nie marudzi, jest odważny i pełen radości.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »