V POWIATOWY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W LIPNIE

7 stycznia w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Lipnie odbył się V Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek. Przesłuchania rozpoczęły się o godzinie 13.00 i trwały do godziny 21.00. Jury w składzie Izabela Woźniak, Klaudia Woźniak i Agata Śliwińska wysłuchało ponad 110 prezentacji konkursowych. Z naszej Szkoły zaprezentowali się niżej wymienieni uczniowie, podopieczni P. Dominika Nowackiego, w następującym repertuarze:
Kategoria soliści I-III SP
Aleksandra Jakubowska - „Kołysanka dla Dzieciątka”
Bartosz Płaczek -„Malusieńki Jezus”
Alan Biderman - „Jam jest dudka Jezusa małego”
Kategoria soliści IV-VI SP
Anna Katarzyńska – „Ta święta noc”
Angelika Cicha – „Lulajże Jezuniu”
Angelika Chwastyniak – „Kołysanka dla Jezusa”
Lena Kaczmarek – „Kolęda Maryi”
Zuzanna Małecka – „Świecą gwiazdki nad stajenką”
Kategoria soliści VII SP – G
Amelia Śmiejczak „Szara kolęda”
Nina Żalik „Zapal światło ponad nami”
Alan Płaczek „Pastorałka od serca do ucha”
Kategoria zespół wokalno-instrumentalny
Alicja Szyrmer, Ewa Nowaczyk, Nina Żalik, Jan Wyrwiński „Bóg się rodzi”, „Cicha noc”

Miło poinformować, że w swojej kategorii Nina Żalik zajęła I miejsce, a wyróżnienie otrzymali Alan Biderman, Anna Katarzyńska oraz członkowie zespołu wokalno-instrumentalnego (Alicja Szyrmer, Ewa Nowaczyk, Nina Żalik i Jan Wyrwiński). Wszyscy uczniowie zaprezentowali się bardzo pięknie i otrzymali gromkie brawa od zgromadzonej publiczności. Gratulujemy udanego występu!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »