Gościmy

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas1801293

Śnieg

DZIEŃ WOLONTARIUSZA

„Bogatym nie jest ten, kto posiada, ale ten, kto „rozdaje”, kto zdolny jest dawać”.
                                                                                                                     Jan Paweł II

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, obchodzony co roku 5 grudnia, jest świętem ustanowionym przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 1985 roku. Ten wyjątkowy dzień jest okazją, aby podziękować wszystkim, którzy bezinteresownie działają na korzyść innych. W naszej Szkole działa szkolny wolontariat, do którego należy 26 uczniów z klas V - VII SP oraz Gimnazjum. Ich zaangażowanie w niesienie pomocy tam, gdzie jest ona potrzebna, wspierają Dyrekcja, duża grupa nauczycieli, rodziców oraz  uczniów. Bardzo Państwu dziękujemy, koleżanki i koledzy liczymy na więcej.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »