ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

17 listopada w Rydzynie drużyna w składzie: Aleksander Kraśner, Tobiasz Woźniak, Dawid Maćkowiak, Kamil Andrzejczak, Mateusz Luberda, Bartosz Mądry i Marcin Bartkowiak zdobyła I miejsce w futsalu podczas Mistrzostw Powiatu Leszczyńskiego (Igrzyska Młodzieży Szkolnej). Zawody te były rozgrywane również w ramach turnieju półfinałowego ogólnopolskiego projektu "FUTSAL GRAM". Jako zwycięzcy tej imprezy drużyna będzie w dniach 10-12 grudnia reprezentować Szkołę i powiat leszczyński w Opolu na Mistrzostwach Polski. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Gościmy

Odwiedza nas 35  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.