ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

15 listopada uczniowie klas piątych pod opieką Pań: Ewy Bojanowskiej-Gnacińskiej i Agnieszki Franek oraz Pana Dominika Nowackiego uczestniczyli w wycieczce do parku trampolin Euro Jump w Lesznie. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora uczestnicy mogli skorzystać ze sportowych ścieżek akrobatycznych, basenów z gąbkami, trampolin i wielu innych atrakcji. Pobyt w Euro Jump sprzyjał integracji, ale także wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijał zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił uczniom, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Ta forma aktywności fizycznej dostarczyła piątoklasistom wielu niezapomnianych wrażeń.

Gościmy

Odwiedza nas 54  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.