ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

15 listopada w Szkole Podstawowej im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu odbyły się Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym. Dziewczęta w składzie: Julia Rudzińska, Julia Jaraczewska, Ewelina Przybylska wywalczyły miejsce 5. Chłopcy w składzie: Bartosz Śmieszała, Artem Frolov i Miłosz Sikora zajęli miejsce 9. W kategoriach i dziewcząt, i chłopców walczyło po 12 zespołów z rejonu leszczyńskiego.

Gościmy

Odwiedza nas 25  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.