ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

W październiku biblioteka szkolna zorganizowała konkurs plastyczno-literacki dla uczniów klas I-III zatytułowany: ,,Mój autorski plakat promujący czytelnictwo".
Wisława Szymborska powiedziała niegdyś, że ,,Czytanie to najlepsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła". Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie plakatu zachęcającego do podejmowania tej aktywności, ważnej i cennej formy spędzania wolnego czasu.
Trzeba przyznać, że prace najmłodszych czytelników są bardzo kreatywne. Zapraszamy do obejrzenia galerii na szkolnym korytarzu.
W konkursie wzięło udział 22 uczestników. Oto wyniki:
1. miejsce: Matylda Sowińska - klasa III B
2. miejsce: Hanna Salamon - klasa II A
3. miejsce: Jagna Sokalska - klasa II A 
wyróżnienia:
Kacper Okręt - II A 
Nikodem Jankowski - klasa III A
Wiktoria Przylepa - klasa I C.

Gościmy

Odwiedza nas 51  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.