ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

8 listopada odbyła się 10. edycja Gminnego Przeglądu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. Autorami i organizatorami tego wokalnego projektu są Pani Alina Żalik i Pan Dominik Nowacki. Założeniem Przeglądu jest zaprezentowanie indywidualnie przygotowanego utworu przez uczestnika/uczestników oraz wyuczenie dwóch piosenek wskazanych przez organizatorów. W tym roku z zaproszenia skorzystało aż 86 uczniów szkół naszej gminy. Wszyscy zaprezentowali swoje utwory przepięknie. Oklaskiwaliśmy 43 występy solowe, duety i grupy. Dwugodzinne warsztaty wokalne, które poprowadził Pan Dominik Nowacki pozwoliły utworzyć z wokalnych indywidualności wspaniale brzmiący team – TRÓJDŹWIĘKI, który wystąpi podczas gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.
Za wsparcie, życzliwość, upominki dla uczestników Przeglądu dziękujemy Burmistrzowi Gminy Osieczna - P. Stanisławowi Glapiakowi, Dyrektorowi CKiB – P. Zbigniewowi Schulzowi, Radzie Rodziców ZS w Kąkolewie, Nauczycielom i Pracownikom naszej Szkoły.

Gościmy

Odwiedza nas 115  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.