ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

29 maja odbył się Turniej Dwóch Ogni Klas I-III Drużyn Mieszanych. Każdy zespół składał się z grupy dziesięcioosobowej (5 chłopców, 5 dziewczynek). Osoby z poszczególnych klas były przydzielone do trzech drużyn: czerwonej, zielonej i niebieskiej (w takich kolorach koszulek występowali poszczególni zawodnicy). Turniej odbywał się przy pięknej słonecznej pogodzie. W wyniku bardzo wyrównanej gry zwyciężył zespół w zielonych koszulkach. Na drugiej pozycji uplasowali się uczniowie w strojach niebieskich, a na trzecim – dzieci ubrane na czerwono. Wszyscy pozostali uczniowie z klas cały czas aktywnie kibicowali grającym. Na zakończenie wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami.
Gratulujemy sportowej rywalizacji i właściwego współzawodnictwa.                                                                                                                  

Gościmy

Odwiedza nas 119  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.