ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

19 maja w Domu Kultury w Sławie odbyły się przesłuchania w ramach III etapu eliminacji XXIII Festiwalu Piosenki „Śpiewać może każdy” w Sławie. W przesłuchaniach wzięli udział wokaliści z województwa lubuskiego, wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. Komisja konkursowa stwierdziła bardzo wysoki, wyrównany poziom prezentacji wokalnych. Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
- Aleksander Gol – „Duchy tych, co mieszkali tu”,
- Maria Gorwa – „Drzwi do kariery”,
- Zofia Kozak – „Papuga z dziobem na kłódkę”,
- Alan Biderman – „Bez Ciebie” (własny akompaniament gitarowy).
Wszyscy zaprezentowali się bardzo pięknie. Do Finału zakwalifikowały się Maria Gorwa, która zajęła I miejsce oraz Zofia Kozak, otrzymując wyróżnienie. Gala finałowa odbędzie się 18 czerwca nad przepięknym jeziorem w Sławie. Marysi, Zosi, Olkowi oraz Alanowi gratulujemy udanego występu. Z uczniami pracował Pan Dominik Nowacki. Za finalistów trzymamy kciuki. Powodzenia w czerwcu!

Gościmy

Odwiedza nas 26  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.