ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

We wtorek 18 kwietnia odbył się etap powiatowy XXVII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Od czasów pandemii covid-19 eliminacje przeprowadzane są w formule zdalnej za pośrednictwem platformy Zoom. Konkursowicze pisali test w trzech grupach. O godzinie 10.00 pracę rozpoczęła pierwsza grupa i byli to uczniowie klas trzecich i czwartych. Drugą grupę stanowili uczniowie klas piątych i siódmych, którzy zaczęli rozwiązywać test o godzinie 12.00. Szóstoklasiści i ósmoklasiści swe zmagania rozpoczęli jako ostatni o godzinie 14.00.
Miło poinformować, że po ogłoszeniu wyników czworo naszych uczniów zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 31 maja. Laureatami etapu powiatowego zostało dwoje uczniów z klas trzecich: Michalina Kociucka z 3b i Piotr Rachmajda z 3a oraz Martyna Rachmajda z klasy 6a i Adam Kasztelan z klasy 7a. Do konkursu uczniów przygotowały Panie Ewa Łapawa i Teresa Rosińska. 

Gościmy

Odwiedza nas 182  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.