ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

28 maja odbyła się WIELKA SKOLNA ROWERÓWKA. Uczniowie klas od V do VIII o godz. 10.00 pod opieką nauczycieli i rodziców ze szkolnego boiska wyruszyli, by pokonać wybrane wcześniej trasy po najbliższej okolicy. Ścieżkami rowerowymi bezpiecznie dotarli m.in. do Grodziska, Osiecznej, Łoniewa, Nowej Wsi, Trzebani, Leszna, Łoniewa. Aktywnie, bo w ruchu, spędzili czas na świeżym powietrzu. Dość ciepły, słoneczny dzień pozwolił cieszyć się wiosenną zielenią i budzącą się do życia przyrodą. Nie zabrakło czasu na miłe rozmowy. Z rowerowej perspektywy można też było podziwiać piękno małej ojczyzny – przyrodę, zabytki, zadbane wsie i nowe inwestycje.
Biało-czerwone stroje lub chorągiewki przy rowerach były formą świętowania 2 maja – Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.
Czwartoklasiści, którzy jeszcze nie mają kart rowerowych, dotarli na wieżę widokową Jagoda, a uczniowie klas I-III Święto Flagi uczcili na sportowo – biegiem z flagą na szkolnym boisku.Gościmy

Odwiedza nas 102  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.