ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

22 kwietnia w sali Domu Kultury w Garzynie odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej PRYMA BIS. O miano najlepszych rywalizowali wokaliści z powiatu leszczyńskiego. Jury wysłuchało blisko sto prezentacji. Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Hanna Salamon, Zofia Kozak, Maria Gorwa, Aleksander Gol, Jagoda Kamińska, Julia Klabik, Jan Trawiński, Jagoda Fischer, Roksana Siama oraz Alan Biderman. Wszyscy zaprezentowali się bardzo pięknie. W swoich kategoriach wiekowych Maria Gorwa, Zofia Kozak, Jan Trawiński i Alan Biderman otrzymali wyróżnienie. Warto dodać, że Jasiu oraz Alan jako jedyni uczestnicy wystąpili z własnym akompaniamentem gitarowym. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim udanego występu.

Gościmy

Odwiedza nas 37  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.