ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

Uczniowie klas czwartych wzięli udział w Konkursie na najpiękniejszą baśń. Zadaniem czwartoklasistów było stworzenie ciekawej, poprawnej pod względem gatunkowym, ortograficznym, interpunkcyjnym i językowym fabuły o tematyce współczesnej. Uczniowie zadbali też o ciekawą szatę graficzną. Wystawę baśni można obejrzeć na 1. piętrze naszej Szkoły (obok biblioteki). Serdecznie zachęcamy!

Gościmy

Odwiedza nas 49  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.