ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

14 kwietnia w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą ,,Młodzież Zapobiega Pożarom". Naszą Szkołę oraz Gminę Osieczna reprezentowała Nikola Picz z klasy 8c. Starania naszej uczennicy na szczeblu powiatu zostały nagrodzone dyplomem oraz upominkiem. Uczestnicy, którym udało się zdobyć najwyższe miejsce na podium, będą reprezentowali powiat leszczyński w etapie wojewódzkim.

Gościmy

Odwiedza nas 25  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.