ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

W Święciechowie 20.04.2023 r. w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Piłce Nożnej. W zawodach wzięło udział  9 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy, w grupie A zagrały 4 zespoły, w grupie B – 5. Zawody zostały przeprowadzone na dwóch boiskach trawistych. Nasz zespół po bardzo dobrej grze wygrał w grupie A, a następnie w półfinale 1:0 zwyciężył z Rydzyną. W finale natomiast po wyrównanej walce przegrał 0:1 z zespołem z Lipna.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. SP Lipno
2. ZS Kąkolewo
3. SP Święciechowa
4. SP Rydzyna
5-9. SP Wilkowice, ZS Osieczna, SP Drobnin, SP Pawłowice, SP Długie Stare.

Naszą Szkołę reprezentowali: Szymon Andrzejczak, Bartosz Bartkowiak, Bartłomiej Borowczyk, Dominik Klorek, Adam Kretschmer, Piotr Kurpisz, Bartosz Płaczek, Paweł Serafinowski, Dawid Szymkowiak, Adam Woźniak.

Gościmy

Odwiedza nas 36  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.