ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

18 kwietnia na orliku w Rydzynie rozegrano I etap XIII EDYCJI WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU ORLIKA 2023 W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW.
W tym roku naszej drużynie nie udało się awansować do turnieju głównego zawodów. Po dobrej grze i rozegraniu dwóch meczów w grupie (1:1 z Pawłowicami oraz 0:2 z Osieczną) zespół z Kąkolewa zakończył zmagania na fazie grupowej. 
W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn reprezentujących następujące szkoły: Drobnin, Pawłowice, Rydzyna, Osieczna, Kąkolewo, Świerczyna.
Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Filip Filipowiak, Jakub Michałowicz, Maciej Meisnner, Stanisław Mikołajczak, Norbert Jabłoński, Miłosz Sikora, Bartosz Śmieszała, Szymon Olejniczak, Alan Florczak, Marcin Żaba.
Zespoły z Drobnina i Pawłowic awansowały do dalszego etapu, który zostanie przeprowadzony również w Rydzynie.

Gościmy

Odwiedza nas 26  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.