ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

13 kwietnia w Pawłowicach odbył się XXX Cross Wagarowicza. Trasy biegów liczyły od 450 do 1700 metrów, w zależności od wieku zawodników. Przed startem wszyscy zapoznali się z mapą biegu, na której trasy oznaczone były różnymi kolorami. Zawody rozpoczęły się od zmagań uczniów najmłodszych, po nich startowali kolejni aż do klas ósmych. Uczestników było bardzo wielu, aż z 10 szkół podstawowych. Mimo dużej konkurencji, w wyniku zaciętej rywalizacji, to nasi uczniowie zdobyli drużynowo pierwsze miejsce. Otrzymali ogromny puchar za zwycięstwo. Wielu uczestników wylosowało także pamiątkowe nagrody. Indywidualnie również jest się z czego cieszyć, sporo naszych zawodników zdobyło medale, otrzymali je wszyscy za miejsca 1-6. Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

Wyniki indywidualne
klasy 1-3:
Adrianna Łysiak – 1 miejsce
Jagoda Kasperska – 2 miejsce
Franciszek Trawiński – 2 miejsce
Matylda Sowińska – 3 miejsce
Jędrzej Łysiak – 5 miejsce
Zofia Dudka – 5 miejsce
Wojciech Polny – 5 miejsce

klasy 4-8:
Marcel Maćkowski – 1 miejsce
Aleksandra Girtler – 1 miejsce
Filip Filipowiak – 1 miejsce
Nicola Pecolt – 2 miejsce
Mateusz Rosicki – 2 miejsce
Bartłomiej Borowczyk – 2 miejsce
Alicja Gołuch – 3 miejsce
Franciszek Nędza – 3 miejsce
Marcin Żaba – 4 miejsce
Nina Handke – 5 miejsce
Anna Płocharczyk – 5 miejsce
Gracjan Pawłowski – 5 miejsce
Julia Woźna – 5 miejsce
Adrian Prałat – 6 miejsce
Wojciech Jaraczewski – 6 miejsce

Klasyfikacja drużynowa szkół:

     miejsce

     SZKOŁA

    punkty

1

Kąkolewo

392

2

Drobnin

358

3

Pawłowice

324

4

Dąbcze

216

5

Osieczna

148

6

Nowy Belęcin

84

7

SP 5 Leszno

77

8

Kaczkowo

59

9

Garzyn

56

10

Lasocice

9

Gościmy

Odwiedza nas 56  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.