ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

15 września klasy I-III obchodziły MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI - święto  kreatywności, odwagi i zabawy. Na wstępie uczniowie obejrzeli film edukacyjny „The dot- Kropka” na podstawie książki amerykańskiego pisarza Petera H. Reynoldsa. Bohaterka, mała Vashti, dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Nasi uczniowie podjęli wiele wspaniałych działań, m.in.: klasy I wykonały wyklejanki i obrazy z wykorzystaniem kropek, klasy II udekorowały patio kropkowymi girlandami, klasy III ułożyły i zilustrowały rymowanki o kropce. Powstały niesamowite prace, których bohaterką jest mała, niepozorna, ale jakże wartościowa kropka. Były też zabawy z chustą animacyjną „Deszcz kropek”, „Kropka w kropce” i „Kropka w ruchu”. Różnorodność działań pozwoliła dzieciom odkryć swoje talenty, poznać swoje mocne strony, pobudzić wyobraźnię i wspólnie się pobawić. Było miło, radośnie i twórczo.

Gościmy

Odwiedza nas 33  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.