ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

8 lipca Dyrektor Alina Żalik wręczyła tegorocznym absolwentom nagrody i wyróżnienia za wysokie wyniki egzaminu oraz zaświadczenia OKE w Poznaniu. Rozstrzygnięty został też dedykowany absolwentom konkurs „Najlepszy uczeń Szkoły”. W roku 2022 zwycięzcami zostali:
- I m. – Aleksander Kraśner – Nagroda Burmistrza,
- II m. – Szymon Michałowicz – Nagroda Dyrektora,
- III m. – Zuzanna Antkowiak – Nagroda Rady Rodziców.
Wszystkim serdecznie gratulujemy, ciesząc się z niezmiennie dobrych i bardzo dobrych wyników uczniów i Szkoły. Życzymy powodzenia w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Gościmy

Odwiedza nas 28  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.