ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

!4 czerwca uczniowie klasy I b wyruszyli do Grodziska, aby miło spędzić czas w tamtejszej gajówce. Dzieci podziwiały przyrodę, gromadziły informacje o lesie, prowadziły obserwacje roślin i napotkanych zwierząt. Wspaniale się bawiły, realizowały sportowo i kulinarnie. Smakowały pyszne kiełbaski, upieczone ziemniaki i chleb, które pomogli im przygotować na ognisku Pani A. Mazurkiewicz i Pan W. Siepak. Pyszne okazały się także ogórki małosolne, warzywa od Pani Alicji oraz chleb i placek upieczony przez tatę Nikodema - Pana Jacka Konurego. Dużą atrakcją było spotkanie z leśniczym A.Szeremetą, który zagrał na rogu i pozwolił wycieczkowiczom zadąć. Przybliżył najmłodszym treści związane z lasem oraz wręczył wszystkim tematyczne książeczki. Ogrom radości sprawiła też podróż do gajówki specjalną przyczepą ciągniętą przez terenowy samochód dziadka Maćka. Przygoda w gajówce okazała się radosnym spotkaniem integrującym zespół klasowy. Na zakończenie wyprawy wszyscy pięknie podziękowali opiekunom Paniom A.Mazurkiewicz, A.Woźnej, D.Ciesielskiej, K. Szała- Koniecznej i Panom W. Siepakowi, J. Konuremu oraz wychowawczyni za moc atrakcji, owocnie spędzony czas i bezpieczne dowiezienie na miejsce.

Gościmy

Odwiedza nas 64  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.