ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

Zbliżają się upragnione wakacje, dlatego dzieci z klas 1-3 podczas zajęć z Paniami wychowawczyniami utrwaliły zasady bezpieczeństwa podczas wakacji nad morzem, w górach, nad jeziorem, w lesie, na wsi i w mieście. Wszystko,  czego się nauczyły, zaprezentowały w pracach plastycznych, które zostały wyeksponowane na drzwiach sal lekcyjnych. Teraz już jesteśmy pewni, że wszyscy mogą bezpiecznie wyjechać na zasłużony wypoczynek.

Gościmy

Odwiedza nas 27  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.