ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

23 maja 2022 r. odbył się finał wewnątrzszkolnego KONKURSU KRASOMÓWCZEGO. Zaprezentowali się w nim ci uczniowie, którzy najlepiej wypadli na etapie klasowym. Wygłaszanie przemówień było okazją do ćwiczenia umiejętności pięknego i poprawnego wypowiadania się, przekonującego argumentowania, a także publicznego występowania. Siódmoklasiści przygotowali bardzo ciekawe przemówienia, podjęli różnorodne tematy, zaciekawili słuchaczy. Jurorki – Pani Dyrektor Alina Żalik i Pani Eliza Kosmalska miały niełatwe zadanie. Wszyscy finaliści zasłużyli na gromkie brawa, ale na podium uplasowały się: Hanna Woźniak – I miejsce, Aleksandra Jakubowska – II miejsce, Nikola Siniecka – III miejsce. Wyróżnienia przyznano Megan Mercie, Kai Muszyńskiej i Magdalenie Kościarz. Nagroda publiczności przypadła w udziale Nikoli Sinieckiej.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu krasomówczego i dziękujemy jego pomysłodawczyni -  Pani Annie Poprawskiej.

Gościmy

Odwiedza nas 94  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.