ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

Tegoroczny XXVI Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce odbywa się w nieco uproszczonej formie, podzielony został jedynie na dwa etapy:  I – powiatowy, II – wojewódzki. Za nami etap powiatowy, który został przeprowadzony w formie zdalnej 21 kwietnia 2022 roku na platformie Zoom. Uczniowie pisali test w podziale na grupy wiekowe. Z naszej Szkoły udział w konkursie wzięło ośmioro uczniów z klas V-VIII, czworo zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego. Udział w finale, który odbędzie się 2 czerwca, wezmą Martyna Rachmajda i Julia Franek z klasy V a, Adam Kasztelan z klasy VI a i Szymon Michałowicz z klasy VIII b.

Gościmy

Odwiedza nas 126  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.