DZIEŃ MATKI

24 maja w naszej Szkole obchodziliśmy Dzień Matki i Dzień Ojca. Z tej okazji dzieci pod opieką nauczycieli przygotowały część artystyczną i występy taneczno – śpiewacze. Czwartkowe popołudnie minęło w miłej atmosferze. Na widowni w szkolnym patio zasiedli ukochani rodzice i zaproszeni goście. Wszyscy zgromadzeni mogli obejrzeć spektakl pt „Demeter i Kora”, który przypominał znaną z mitologii greckiej historię matki cierpiącej po stracie swej ukochanej córki. Na scenie zaprezentowało się wielu młodych artystów: tańczące sześcioletnie nimfy, aktorzy z piątych i szóstych klas oraz dziewczynki z klas czwartych , które przepięknie recytowały wiersze dla kochanych mam i tatusiów. Po przedstawieniu widzowie z przyjemnością posłuchali piosenek w wykonaniu najzdolniejszych solistów oraz obejrzeli pokazy taneczne. Niekończące się brawa i uśmiechy na twarzach gości świadczyły o tym, że niespodzianki przygotowane przez dzieci spodobały się.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »