PANI DONATA SZYMAŃSKA W GRONIE EMERYTÓW

22 czerwca o godz. 13.00 w patio zebrali się czynni zawodowo i emerytowani pracownicy Szkoły oraz uczniowie - reprezentanci wszystkich klas. Bohaterką uroczystego, zgodnego ze szkolnym ceremoniałem spotkania była Pani Donata Szymańska, która po czterdziestu latach pracy w kąkolewskiej Szkole podjęła decyzję o przejściu na emeryturę. Pani Dyrektor Alina Żalik odczytała wpis do honorowej księgi „Zasłużony dla Szkoły”, który przedstawiał zawodową karierę i zaangażowanie Pani bibliotekarz. Były kwiaty i serdeczne podziękowania od Dyrekcji, od koleżanek i kolegów oraz od uczniów. Nie brakowało emocji, gdyż pożegnania nie należą do najłatwiejszych. Pani Donata Szymańska, dzieląc się swoimi refleksjami, podkreśliła, że koniec jednego etapu jest początkiem kolejnego. Wspólne zdjęcie uczestników uroczystości będzie doskonałą pamiątką na lata i inspiracją do wspomnień.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »