WYCHOWANIE PRZEZ CZYTANIE

Uczniowie klas V-VII wzięli udział w projekcie organizowanym przez Fundację ABCXXI – Wychowanie przez Czytanie, który miał za zadanie wspieranie rozwoju moralnego młodzieży oraz promocję czytelnictwa i wartościowej literatury. Ważnym akcentem na zakończenie programu było stworzenie przez uczniów prezentacji filmowej na temat wybranej wartości. Praca nad jej przygotowaniem pozwoliła młodzieży lepiej zinternalizować omówione treści, a jednocześnie podnieść atrakcyjność programu. Siódmoklasiści wykonali „kawał świetnej roboty”! Zwycięzcami okazali się uczniowie klasy VIIc, a „wyreżyserowany” przez nich film pt. „Powstrzymaj to!” reprezentował naszą Szkołę w konkursie. Obejrzeć go można na Fb naszej Szkoły. Siódmoklasiści odnieśli ogromny sukces, zostali laureatami 1. miejsca! Czekają na nich nagrody! 

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »