II OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY ŚWIĘTE SŁOWA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO

W ramach przygotowania do wrześniowej beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia uczniowie Pani Sylwii Walenciak wzięli udział w konkursie plastycznym poświęconym nauczaniu kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zadaniem konkursowiczów było wykonanie plakatu do wybranego przez siebie cytatu kandydata na ołtarze. W szkolnym etapie konkursu udział wzięli: Kinga Cieślak, Michalina Kowalska, Aleksandra Barczyk,  Paweł Prasał, Zuzanna Stachowiak, Wiktoria Gawron, Anna Katarzyńska, Emilia Mróz, Laura Singh, Alicja Szyrmer.                    
W ogólnopolskim konkursie naszą Szkołę reprezentować będą: Paweł Prasał - ”Nienawiść można uleczyć tylko miłością”, Wiktoria Gawron – „Strach zapukał do drzwi, otworzyła mu odwaga i nikogo tam nie było”, Emila Mróz – „Pokój światowy zaczyna się od pokoju serca”, Laura Singh – „Nienawiść można uleczyć tylko miłością” oraz Alicja Szyrmer – „Strach zapukał do drzwi, otworzyła mu odwaga i nikogo tam nie było”.
Wszystkim uczniom, którzy poświęcili czas na wykonanie plakatów oraz zapoznali się bliżej z nauczaniem Sługi Bożego Stefana kardynała Wyszyńskiego serdecznie dziękujemy. Wiedza, którą zdobyliście oraz praca, którą wykonaliście, zapewne nie pójdą na marne. Pawłowi, Wiktorii, Emilii, Laurze i Alicji gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »