I GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI ROMANTYCZNEJ

 W lutym odbył się I Gminny Przegląd Piosenki Romantycznej. Organizatorem Konkursu była Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Osiecznej. Każdy wykonawca musiał zaprezentować jedną piosenkę o treściach i tematyce związanych z miłością. Naszą Szkołę reprezentowała bardzo liczna grupa wokalistów: Julia Wrzosek, Lena Cykman, Bartosz Rogala, Maria Urbaniak, Jan Trawiński, Jagoda Fischer, Maja Konieczna, Urszula Michalak, Mikołaj Nowacki, Kinga Borowska, Megan Merta, Natalia Scholz, Oliwia Borowczyk, Julia Langner oraz Anna Katarzyńska. W swoich kategoriach wiekowych uczniowie naszej Szkoły zajęli następujące wyróżnienia.

W kategorii klas I-III szkoły podstawowej:

 - Bartosz Rogala – II miejsce,

 - Jan Trawiński – III miejsce.

W kategorii klas IV-VIII szkoły podstawowej:

 - Anna Katarzyńska – I miejsce,

 - Oliwia Borowczyk – II miejsce,

 - Maja Konieczna – III miejsce.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zechcieli wziąć udział w Konkursie. Dziękujemy również Rodzicom, którzy wspierali swoje pociechy podczas przygotowań do Przeglądu. Cieszymy się, że tak liczna grupa uczniów godnie reprezentowała naszą Szkołę.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »