ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

17 lutego 2021 roku, w dniu Święta Patrona Szkoły, uczniowie klas pierwszych w obecności Pań Dyrektor: A. Żalik, C. Glapiak i B. Kaczmarek-Kryś, przewodniczącej Rady Rodziców – P. Anny Szyrmer, wychowawczyń i nauczycieli oraz koleżanek i kolegów z klas drugich i trzecich uroczyście ślubowali na sztandar Szkoły.
Pani Dyrektor A.Żalik serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych. Dzieciom życzyła sukcesów i powodzenia w Szkole. Głos zabrała również P. Anna Szyrmer, życząc dzieciom dobrych ocen i radości ze zdobywania wiedzy. Uczniowie otrzymali piękne dyplomy i książki.
Po ślubowaniu uczennice klas drugich i trzecich wyrecytowały wiersz S. Grajewskiego pt. „Czyn”, a dzieci z klas pierwszych zaśpiewały piosenkę pt. „Gdy szedłem raz od warty”. Obecne na uroczystości zuchy z gromady „Zwinne wiewiórki” złożyły kwiaty w miejscach pamięci narodowej.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »