I MIEJSCE W KONKURSIE "OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA"

21 lutego uroczyście podsumowano międzyszkolny konkurs literacki „Ocalić od zapomnienia” współorganizowany przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie i Zespół  Szkół nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich.
Do konkursu zgłosiliśmy prace literackie czterech uczennic naszej Szkoły: Liliany Bassy z 3gb – podopiecznej P.C.Glapiak, Magdaleny Jędrzychowskiej z 3gc – podopiecznej P.M.Sowińskiej i Małgorzaty Biernacik oraz Zuzanny Pietrowskiej z VIIIa – podopiecznych P.A.Poprawskiej. Z przyjemnością informujemy, że Liliana Bassa i Małgorzata Biernacik zajęły ex equo I miejsce i w nagrodę otrzymały talon do Empiku.
Organizatorzy pokazali uczniom nowo otwartą izbę pamięci poświęconą patronom Szkoły – Powstańcom Wielkopolskim. Uczennice ZS nr 4 przeczytały fragmenty zwycięskich prac, nie zabrakło piosenek patriotycznych i recytacji. Na koniec przedstawiono ofertę edukacyjną ZS nr 4 na rok szk. 2019/2020.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »