VI POWIATOWY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W LIPNIE

6 stycznia w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Lipnie odbył się VI Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek. Komisja konkursowa w składzie: Pani Anna Tomaszewska, Pan Grzegorz Tomaszewski oraz Pan Arkadiusz Gustaw, wysłuchała ponad sześćdziesiąt prezentacji w różnych kategoriach. Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Kategoria solista I-III SP

- Zofia Kretschmer „Wśród nocnej ciszy”,

- Jagoda Fischer „Gore gwiazda Jezusowi”,

- Alan Biderman „Tylko jedna jest taka noc”,

Kategoria solista IV-VI SP

- Julia Langner „Gwiazdki świecą nad stajenką”,

- Oliwia Borowczyk „Mario, czy już wiesz”,

- Anna Katarzyńska „Lulaj Synku”,

- Lena Kaczmarek „Pierwsza gwiazda”,

- Zuzanna Małecka „Ta święta noc”,

- Angelika Cicha „Mario, czy już wiesz”,

Kategoria solista VII-VIII SP, G

- Amelia Śmiejczak „Cicho, cicho, pastuszkowie”,

- Ewa Nowaczyk „Kolęda Maryi”.

Kategoria zespół wokalno-instrumentalny

- Ewa Nowaczyk (wokal), Nina Żalik (wokal), Alicja Szyrmer (skrzypce), Lena Kaczmarek (gitara klasyczna), Jan Wyrwiński (pianino cyfrowe), Adam Nowacki (elektroniczny instrument klawiszowy) „Lulajże, Jezuniu”, „Jezusa Narodzonego”.

Wszyscy uczniowie zaprezentowali się bardzo pięknie i otrzymali gromkie brawa od licznie zgromadzonej publiczności. Miło poinformować, że w swoich kategoriach Anna Katarzyńska i Amelia Śmiejczak zajęły I miejsce, zespół wokalno-instrumentalny również zdobył I miejsce, a Jagoda Fischer otrzymała wyróżnienie. Wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą Szkołę podczas Przeglądu oraz Panu Dominikowi Nowackiemu pięknie dziękujemy i gratulujemy bardzo udanego występu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »