WIZYTA W REDAKCJI "ABC" W LESZNIE

11 grudnia 2018 r. klasa IVa z wychowawczynią odwiedziła leszczyńską redakcję ABC. Wycieczka w ramach realizacji projektu “Otwarta Firma” pozwoliła uczniom  poznać historię redakcji oraz pracę dziennikarzy i redaktora naczelnego naszej lokalnej gazety. Pan Antoni Neczyński chętnie odpowiadał na liczne pytania uczniów i oprowadził czwartoklasistów po redakcji. Na zakończenie wizyty każdy otrzymał kalendarz na rok 2019. Nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia przed redakcją, które będzie można obejrzeć w najbliższym wydaniu gazety ABC. Na pożegnanie Nicola Pecolt, Laura Stefaniak i Anna Spławska wręczyły Panu Antoniemu świąteczne drzewko i wcześniej przygotowane przez szkolnego koordynatora projektu podziękowania za możliwość poznania trudnego, ale jakże ciekawego zawodu. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »