KAMPANIA WYBORCZA DO WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W tym roku szkolnym do władz Samorządu Uczniowskiego kandyduje 16 uczniów z klas V-VIII SP i gimnazjalnych. Każdy kandydat przygotował swój program wyborczy, który przedstawi na debacie przedwyborczej. Wybory samorządowe odbędą się 24 września br. we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej w ramach akcji “Samorządy mają głos”. Każdy uczeń ma prawo głosować, a jego głos ma wpływ na wybór osób, które będą pracowały na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej. Warto dobrze przemyśleć, komu warto zaufać, kto będzie odpowiedzialny i kreatywny.

KANDYDACI:

Bartosik Natalia - klasa 3gb

Gawron Wiktoria - klasa 6b

Jarczewska Katarzyna - klasa 8a

Kaczmarek Lena - klasa 6a

Kowalska Zofia - klasa 8a

Maćkowiak Aleksandra - klasa 3bc

Maćkowiak Zuzanna - klasa 6b

Nędza Maja - klasa 8a

Nowaczyk Ewa - klasa 8b

Pietrowska Zuzanna - klasa 8a

Szramiak Mateusz - klasa  6a

Szramiak Adrian - klasa 5c

Szyrmer Alicja - klasa 6b

Walenciak Marta – klasa 3gc

Wieczorek Amelia - klasa 7a

Wiler Amelia - klasa 7b

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »